news-open.jpg

Відкриття «камери випробувань» для продукції

test.png

Менеджер з сертифікації Рольф Барнес (ліворуч) з експертами з HALT-тестування Тормодом Екдалем та Джонасом Беверфьордом

У жовтні 2017 року наша команда з Сертифікації та перевірки досягла важливої віхи, відкривши власну HALT-камеру у штаб-квартирі Eltek у Норвегії.

Усі продукти компанії Eltek проходять ретельне тестування, щоб забезпечити нашим клієнтам найвищу якість, і HALT-тестування (Високошвидкісний тест на визначення працездатності продукції) є важливою частиною цього процесу.

"Зараз ми повністю забезпечили впровадження цього тестування у нашій компанії з метою подальшого вдосконалення режиму тестування всієї продукції, яку ми поставляємо нашим клієнтам", - зазначив Рольф Барнес, менеджер з сертифікації.

"Це значно прискорить весь процес тестування та дозволить нам проводити його у більших масштабах. У минулому це вимагало пошуку зовнішніх засобів тестування, подорожей за кордон, на що витрачалося багато часу та коштів", - пояснює пан Барнес.

Завдяки тестуванню у новій HALT-камері, продукти Eltek зможуть бути працездатними навіть в надзвичайних та екстремальних умовах.

Витримуючи температурні зміни до 70°C/хв, починаючи від + 200°C і до -100°C, продукція компанії Eltek готова до використання у будь-яких кліматичних умовах: від палючого сонця пустелі до вічного морозу та холоду Арктики.

Це прискорить процес тестування та дозволить нам проводити більш широке тестування за бажанням клієнта

Рольф Барнес, менеджер з сертифікації

Крім цього, пройшовши таке тестування, продукція зможе витримувати вібрацію до 100 Грм, що доводить її працездатність навіть у під час землетрусів.

Тривалість випробувань для кожного продукту становить 2 тижні. Перед тим як продукт буде остаточно затверджено, він проходить також тестування на межі своєї працездатності і навіть більше. Таке ретельне тестування дозволяє постійно підвищувати якість нашої продукції.

pix
pix
pix