2342111.png

Збірні модульні дата-центри для майбутнього

Технологія «The Edge»

Використання у розробках модульних високопродуктивних енергетичних рішень, забезпечує повну гнучкість для роботи серверів з точки зору необхідної напруги та потужності. Продовжуючи надавати найбільш ефективні енергетичні рішення у віддаленому режимі як нашим одиничним клієнтам, так і великими централізованими енергетичними системами, ми зараз тісно співпрацюємо з ними з метою створення нової технології «The Edge» для обчислення та зберігання інформації по всьому світу.

asddd.png Кожен модуль є повним автономним дата-центром, а декілька модулів можуть бути об'єднані для створення великого дата-центру

Збірний модульний дата-центр (MDC)

MDC від компанії Eltek є готовим рішенням для сфери ІТ для роботи з технологією «The Edge». Перегляньте це відео, щоб побачити процес зборки демонстраційного модуля, який подорожував по всьому світі у цьому році.

Розширення дата-центру на майбутнє

• Збірний модульний дата-центр (MDC) зменшує тривалість часу розробки з років на місяці

• Розроблений на базі стандартних будівельних блоків, MDC забезпечує технічну гнучкість, завдяки чому час для його монтажу зводиться до мінімуму

• Є можливість забезпечити різні конфігурації від єдиного 20-футового корпусу до подвійної "монтувальної оболонки"; кожна конфігурація має свої опції щодо IT-стелажів, системи охолодження, захисту, потужності та інших елементів інфраструктури.

• Найнадійніша енергія для майбутнього – це AC & DC енергія в умовах зміни вимог до ІТ та енергії

234344.png Можна забезпечити різноманітні конфігурації – кожна з різними опціями щодо IT-стелажів, системи охолодження, захисту, потужності та інших елементів інфраструктури.

Система CPS

Експлуатація дата-центру – це безкомпромісний бізнес. Клієнти купують «душевний спокій» та гарантію безперервної та безпечної роботи своїх ІТ-систем. Ось чому рішення резервного живлення є головним пріоритетом для тих, хто створює та користується дата-центрами.

Саме тому рішення щодо конвергентного живлення (CPS) – це найкраща альтернатива. Модульність забезпечує високу надійність та здатність масштабувати потужність для задоволення поточних потреб у енергії, а також можливості для подальшого розширення.

dadadd.png

Система CPS також дозволяє переміщуватись від джерела змінного струму до навантажень постійного струму, що підвищує доступність та загальну ефективність, оскільки кількість обладнання, що потребує живлення постійного струму, постійно зростає.

CPS бере на себе всі основні VAC та VDC напруги і врегульовує змішане середовище. Незалежно від того, які тенденції чекають нас у майбутньому, ви можете бути впевнені, що ви завжди на правильному шляху.
pix
pix
pix