yjyjyjyjyy.png

Багато маленьких проблем створюють одну велику проблему. Мудрість цього прислів'я ілюструє проблему, з якою стикаються компанії, які використовують енергетичні установки, що поширюються на декілька об’єктів. Чим більше об’єктів, тим вище складність і ризик того, що неробочі елементи залишаться непоміченими і невідремонтованими. Якщо помножити це на всю систему об’єктів, сукупний ефект може стати досить суттєвим.

Досконалість експлуатації – ідеальний варіант для тих, хто працює в складних технічних умовах. Труднощі криються в деталях. Невелика нефіксована проблема не може бути великою справою сама по собі, але якщо вона існує в декількох місцях, сукупний ефект збільшується. Подібним чином, невелике поліпшення, зроблене в одному місці, може здаватися досить незначним само по собі, але може принести велику цінність, якщо множиться багато разів у великій мережі об’єктів. Це завдання з яким може впоратися система моніторингу MultiSite Monitor. Вона допомагає розкривати проблеми, які можуть викликати головний біль, і в певній мірі призначає правильне лікування, щоб їх виправити.

nfnfnfnfnfnfnfn.png Система MultiSite Monitor надає швидкий огляд робочих характеристик

Багато-функціональність, багато-задачність та багато-корисність

Система MultiSite Monitor (MSM) – це програмний інструмент, який збирає критично важливі операційні дані від контролера енергосистеми та представляє його на екрані оператора у відповідному та дієвому форматі. Об’єкти, звичайно, повинні мати онлайн-з'єднання. Ви отримуєте огляд статусу в режимі реального часу та можливість контролювати кілька об’єктів відразу з одного віддаленого клієнтського ПК.

MSM – це ефективний засіб від головного болю для операторів та власників енергосистем. Це дозволяє вам бачити всі ваші мережі як одну систему, і дає вам можливість обробляти як термінові сигнали тривоги, так і проблеми, що стають причиною низької продуктивності.

Ви можете відслідковувати та оптимізувати енергетичні показники та стан акумуляторів, перевіряти та змінювати конфігурації, а також здійснювати оновлення прошивки. Система MultiSite Monitor також допомагає вам здійснювати детальний та доступний огляд вашого обладнання у розгорнутому вигляді. Іншими словами, система дозволяє вам контролювати такі показники як якість мережі, рівень заряду акумулятора, споживання енергії, продуктивність генератора, охолодження та підключення – і все це з одного онлайн-терміналу.

З MSM ви можете збільшити вихід енергії та заощадити на зменшенні витрат на технічне обслуговування та відвідування об’єктів. Система змінює режим дії від реактивного до проактивного. Ви можете виявити проблеми, перш ніж вони стануть проблемою, і застосувати однакові виправлення або налаштування в усій мережі. Термін служби акумуляторів подовжується, що дозволяє простіше планувати технічне обслуговування, ремонт та заміну.

ffddddddd.png

«MSM дозволяє контролювати такі показники як якість мережі, рівень заряду акумулятора, споживання енергії, продуктивність генератора, охолодження та підключення – і все це з одного онлайн-терміналу».

Ларс Елстрем, Головний технічний керівник

Від гібридних установок до широкого використання

Система MultiSite Monitor була спочатку розроблена спеціально для сонячних гібридних установок. Ці об’єкти знаходяться у віддалених місцях, тому можливість віддаленого контролю з точки зору продуктивності сонячних панелей (умови сонячного світла / тіні), споживання дизелю (нормальний / аномальний) та статусу акумулятора, безумовно, були дуже цінними.

Але система MultiSite Monitor більше не є інструментом, який обмежується гібридними установками. Його функціональність ідеально підходить для будь-яких енергетичних об’єктів, контрольованих SmartPack або контролером Delta. Це набагато краще ніж будь-яка інша загальна система моніторингу третьої сторони.

Система моніторингу третьої сторони, як правило, дає дані, які є надто загальними, і надають оператору інформацію, яку неможливо перетворити на відповідну дію. Система MultiSite Monitor встановлює якість даних та спосіб визначення їх пріоритетності окремо від будь-якої іншої системи моніторингу. Це дуже цінний інформаційний та аналітичний банк, що дозволяє приймати обґрунтовані рішення.

pix
pix
pix