Енергетичні рішення для CORD

vbcxbbbb.png Мортен Шойен, начальник відділу маркетингу компанії Eltek пояснює переваги застосування системи CORD для енергетики

Зараз багато телекомунікаційних центральних офісних приміщень потребують модернізації, щоб відповідати майбутнім потребам. Останнім часом кілька світових партнерів працювали над створенням нової стандартизованої структури, у результаті чого з’явився CORD: центральний офіс, реконструйований як дата-центр.

Що таке CORD?

Офіс-дата-центр CORD (абревіатура від «Central Office Re-architected as a Datacenter») став одними з найважливіших слів в галузі телекомунікацій в наші дні. Завдяки CORD® оператор має можливість перейти з прикладного і службового обладнання на більш стандартизоване обладнання, де різні програми та сервіси визначаються програмним забезпеченням.

Програмне забезпечення можна змінювати для різних додатків у відповідності до потреб клієнта, таким чином, оператори стають більш гнучкими і можуть надавати нові послуги швидше і більш рентабельним способом. Крім того, CORD® забезпечує підвищення продуктивності, необхідної для майбутніх сервісів.

adadadad.png

Програмно-визначені мережі (SDN) та віртуалізація мережевих функцій (NFV) – це терміни, що використовуються, коли сервіси та мережеві функції управляються програмним забезпеченням на стандартній платформі. Це надає дата-центрам центральних телекомунікаційних офісів економічності та гнучкості.

wdwdwdwd.png Традиційний телекомунікаційний центральний офіс sdssddsdsdsd.png CORD: центральний офіс, реконструйований як дата-центр

Такі відомі постачальники послуг, як AT & T, SK Telecom, Verizon, China Unicom, NTT Communications та DTAG вже підтримують і починають впроваджувати CORD®.

CORD® - це як спільнота з різними гравцями з простору ІКТ, спрямована на впровадження нових сервісів та створення системи стандартизації, а також платформи, що забезпечує економію на масштабах. Оновлення центральних телекомунікаційних офісів має великий ринковий потенціал також для енергетики.

Драйвери ринку CORD

Вибуховий попит на передачу даних та розподільну здатність є основним чинником модернізації мережі. Окрім того, постійно зростаючий трафік даних через добре відомі програми, впровадження Web 4.0 та 5G вимагатиме подальшого покращення можливостей та функціональності мережі.

CORD – це як спільнота з різними гравцями з простору ІКТ, спрямована на впровадження нових сервісів та створення системи стандартизації, а також платформи, що забезпечує економію на масштабах.

Web 4.0 - це наступний новий стандарт для інтернету. Стандарти та структура все ще у розробці, але, без сумніву, це дозволить запровадити нові рівні штучного інтелекту, взаємодії з людьми, розпізнавання голосу та багато іншого, що породжує додатковий попит на обсяги даних.

Перші експериментальні установки 5G вже працюють, і очікується, що комерційне розгортання розпочнеться у 2020 році. 5G забезпечить значне збільшення пропускної здатності, зниження затримки та забезпечення величезної кількості підключених пристроїв.

sasassassss.png Бездротові системи 5-го покоління (5G) - це наступне покоління мобільного інтернету. Поєднуючи найсучасніші мережеві технології та найновіші дослідження, 5G пропонує набагато швидше за всі існуючі зараз підключення, при середній швидкості завантаження близько 1 Гбіт / с, що незабаром стане нормою.

Такі зміни призведуть до збільшення попиту на продуктивність потоку даних та функціонування мережі. Більше не можна покладатися лише на централізовані центри обробки даних, і незабаром все більшого поширення набуватимуть дата-центри, в як функції та служби мережі знаходяться ближче до споживачів даних, наприклад, у приміщеннях CORD®. Це також обумовлює потребу в системі EDGE, що є ще однією ринковою можливістю для компанії Eltek та Delta Group.

Більше не можна покладатися лише на централізовані центри обробки даних, і незабаром все більшого поширення набуватимуть дата-центри, в як функції та служби мережі знаходяться ближче до споживачів даних, наприклад, у приміщеннях CORD®.

Ринковий потенціал

Оцінити загальний ринковий потенціал CORD® досить важко, оскільки ми не знаємо, якою мірою буде модернізовано обладнання та скільки насправді буде модернізовано. Як приклад, можна подивитися на Німеччину, де лише один оператор має близько 6500 центральних офісів. Ймовірно, що протягом найближчих років принаймні 10% з них буде оновлено до CORD®, що представляє значний ринковий потенціал для енергетики та інших енергетичних рішень та послуг, які надаються компаніями Eltek та Delta Group.

Оскільки впровадження CORD® потрібно підготувати для багатьох надзвичайно складних сервісів, оновлення вже розпочато, і, швидше за все, розвиток буде швидким.

Енергетичні рішення для CORD®

У застарілих центральних офісах дата-центрів практично все обладнання отримує живлення від 48-вольних систем постійного струму. Оновлення до CORD® та впровадження високошвидкісних маршрутизаторів, серверів та іншого устаткування, пов'язаного з обслуговування дата-центрів, кидає нові виклики для пошуку економічно ефективних і практичних енергетичних рішень.

Нове обладнання зазвичай вимагає поєднання частково 48 В постійного струму, частково 230 Вт і частково 380 В постійного струму. Крім того, споживання енергії набагато збільшується, оскільки потужність на стійку кожного сервера також збільшується у кілька разів у порівнянні з тим, що було лише кілька років тому, і продовжує зростати.

Компанія Eltek та низка інших компаній з Delta Group мають унікальне портфоліо, яке задовольняє більшість вимог до електроенергії в системах CORD®.

zxzxzxzxxxz.png Компанія Eltek пропонує повний спектр рішень 48 В постійного струму з продуктивністю до 98%, а також рішення до 800 кВт з можливістю живлення 48 В, 380 В постійного струму та 230 Вт від тієї ж енергосистеми qwqwqwqwqw.png Компанія Eltek також запропонує Rectiverter з комбінованими виходами 48 Vdc/230 Vac, а також повний спектр конкуруючих ІБП від компанії Delta MCIS

У компанії Delta Group також є багато інших релевантних продуктів, таких як перемикачі, розподільники живлення, серверні шафи, системи охолодження, світлодіодне освітлення та інші продукти, які підходять до архітектури CORD®. Крім того, CORD® має значний потенціал для встановлення та обслуговування на контрактній основі.

Висновок

Зараз багато телекомунікаційних центральних офісних приміщень потребують модернізації, щоб відповідати майбутнім потребам. Останнім часом кілька світових партнерів працювали над створенням нової стандартизованої структури, у результаті чого з’явився CORD. Комбінація типового телекомунікаційного обладнання та обладнання дата-центрів на одному об'єкті, в свою чергу, призведе до ускладнення забезпечення надійності роботи. Компанії Eltek та Delta Group мають рішення для всіх цих проблем.

pix
pix
pix